Układanie wykładziny w płytkach

wykładzina dywanowa flotex dostarczana jest w rolkach lub płytkach
wykładzina dywanowa flotex dostarczana jest w rolkach lub płytkach
wykładzina dywanowa flotex do firm

Realizacja w Parku

Realizacja w Parku Przemysłowym w Bydgoszczy. Inwestor Transexpert. Zwróć uwagę, że prawdopodobnie to ciekawsza realizacja wykładzin Forbo i Balsan. Dlatego jest zobrazowana na zdjęciach. Wykładziny w płytkach dywanowych, w przeciwieństwie do wykładzin podłogowych w rolce, z pewnością pozwalają na kreowanie przestrzeni w biurze. Z tego względu montażyści ułożyli płytki wykładzin w jednym wzorze i kolorze na całej przestrzeni, a później wymieniali kolejno płytki, zmieniając wzór i kolory wykładziny.
Wydaj się że prezentowane wykładziny do biur, wykładziny do firm z pewnością stanowią dobrą alternatywę w stosunku do innych materiałów posadzkowych czy wykładzin podłogowych.

,

układanie wykładziny dywanowej flotex w płytkach

Ponieważ Inwestor miał swoje sugestie, dlatego zostały podmienione płytki na posadzce. Godnym uwagi jest fakt użycia wykładziny tego samego producenta. W przeciwieństwie do innych producentów- płytki dywanowe pasują rozmiarami. Z pewnością prezentowane wykładziny obiektowe są odpowiednie prawdopodobnie do każdego biura i firmy.

wykładzina flotex po zamontowaniu w biurze
wykładzina do biur, flotex po zamontowaniu w biurze