niezwykle wytrzymałe i eleganckie wykładziny dywanowe foltex
PVC wykładziny w rolce, wykładziny PVC w płytkach, bogata kolorystyka i wzornictwo naturalnego drewna, szkła, kamienia, metalu, wykładziny PCV, heterogeniczne wykładziny PVC,
marmoleum linoleum
Wykładziny do firm - płytki LVT, wykładzina Flotex do biur

Oferujemy wykładziny dywanowe, w tym niezrównany Flotex. Po za tym godne uwagi  są wykładziny PVC, Marmoleum i Linoleum oraz zwróćmy uwagę na systemy mat wejściowych.

Przegląd typów -przypatrzmy się wykładzinom, szczególnie zwróćmy uwagę na wykładziny Flotex dla firm.

Wykładziny dywanowe
Łączą w sobie zalety dywanów. W przeciwieństwie do wykładzin twardych typu PCV do biur, są miękkie, stwarzają przytulny klimat i posiadają ciekawą kolorystykę. Zwróćmy uwagę na rożne rodzaje wymiarów. Występują w rolkach, płytkach dywanowych 50 x 50, 100 x 50, 100 x 25. Przede wszystkim, mogą być stosowane jako wykładziny do biur, czy jako wykładziny do firm itd. Po za tym mają, zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Godne uwagi i szczególnie znane i cenione to wykładziny do biur flokowane Flotex. Polecamy również wykładziny dywanowe Balsan, wykładziny do biur z serii Tessera. Bardzo fajne i ciekawe są wykładziny do firm typu Tarkett.

Wykładziny PVC zwróćmy również uwagę, maja zastosowanie jako wykładziny do biur czy wykładziny do firm. Podobnie do wykładzin dywanowych do biur, dostępne są w rolce oraz w płytkach. Posiadają ciekawe wzornictwo z  naturalnego drewna, kamienia, metalu czy też szkła. Wykładziny PCV w rolce proszę zwrócić uwagę, znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach. Stosuje się je w służbie zdrowia, placówkach edukacyjnych, handlowych oraz w biurach. Z pewnością znakomite i proste w montażu płytki PVC można stosować w wielu miejscach. Szczególnie polecamy je tam gdzie potrzebą jest nienaganna czystość i łatwość utrzymania.

wykładziny typu linoleum, marmoleum

Wycieraczki obiektowe i systemy mat wejściowych

systemy mat wejściowych

Wykładziny: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław. W tych wszystkich miejscowościach jesteśmy w stanie pomóc Państwu od ręki, w doborze wykładziny dywanowej flokowanej flotex.