ETERNAL – CYFROWY NADRUK NA ZAMÓWIENIE

Powrót

Nasz zespół projektowy, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii druku cyfrowego, stworzył fascynujące wzory, które nie byłyby możliwe do uzyskania za pomocą tradycyjnych technik drukarskich.

Kolekcja Eternal od Forbo Flooring Systems oferuje nową jakość kolorów i wzorów drukowanych cyfrowo na wykładzinie, jednocześnie zachowując wszystkie zalety wykładziny PVC. Dzięki warstwie wierzchniej o grubości 0,7 mm, Eternal charakteryzuje się maksymalną odpornością na zużycie i zachowuje piękny wygląd przez bardzo długi okres czasu.

Eternal – wykładzina PVC z możliwością nadruku cyfrowego

 

 

W ramach kolekcji Eternal oferujemy naturalne przejścia kolorów na całej długości rolki, tęczową kaskadę barw czy spektakularne geody wypełnione minerałami dostępne w niespotykanej wcześniej skali. Wykładzina PVC do biur Toruń tel. +48 604 104 766

Oprócz wzorów z kolekcji Eternal oferujemy również realizację projektów na specjalne zamówienie już od 12m2. Opcje druku cyfrowego znajdują się poniżej.

 

Barwy tęczy

 

Wzory z kolekcji Eternal Rainbow to wielobarwne przejścia kolorów na długości ponad 10m, które układają się we wzór opadającej tęczowej kaskady. Ostatni w kolejności odcień przechodzi w pierwszy bez widocznych łączeń. Taka skala powtarzalności wzorów jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszej technologii nadruku cyfrowego. Eternal Rainbow jest dostępny w rolce o standardowej szerokości 1,95m, którą można dowolnie zwiększyć dopasowując do wielkości obszaru aplikacji.

 

 

 

Natura w powiększeniu

 

Spektakularne geody wypełnione minerałami czy skamieniała kora w niespotykanej dotąd wielkości to wzory, które stanowić mogą centralny punkt na podłodze każdego wnętrza. Każdy wzór kolekcji Magnified Nature może zostać wydrukowany w dowolnie wybranej skali i stanowić element przyciągający spojrzenia. Wzory kolekcji Magnified Nature mogą utworzyć insert w dowolnej wykładzinie Eternal. W przypadku projektów na specjalne zamówienie, wzory kolekcji Magnified Nature mogą być wydrukowane w skali czy odpowiadającej metrażowi pomieszczenia.

 

Fotografie

 

 

Jedna z możliwości nadruku cyfrowego na wykładzinie to nadruk wybranego zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Wybór jest ogromny: krajobrazy natury, charakterystyczne budowle, cuda świata itp.
Nasz Zespół Obsługi Klienta zasugeruje odpowiedni dobór obrazu.

 

Kontakt: wykladzina do biur Toruń tel. +48 604 104 766

Natura

 

Obrazy natury pięknie prezentują się na podłodze. Kamienie na plaży, soczysta trawa, jesienne liście wprowadzą, naturalny unikatowy klimat we wnętrzu.

 

 

 

Na zamówienie Klienta

 

 

Jeżeli mają Państwo pomysł inny niż prezentowane Forbo Flooring dołoży wszelkich starań by zrealizować każdy projekt.

 

 

 

 

Kontakt: wykladzina do biur Toruń tel. +48 604 104 766