Wykładziny dywanowe FLOTEX Bydgoszcz

Wykładziny dywanowe FLOTEX Bydgoszcz

Wykładziny dywanowe FLOTEX Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wykładzin dywanowych w Bydgoszczy.
Posiadamy w sprzedaży wykładziny do biura, do domu, do hotelu oraz wykładziny w płytkach 50 cm x 50 cm.
Sprzedajemy wykładziny w takich miastach jak : Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz,Włocławek i inne.

Firma dostarcza ponad 1300 rodzajów wykładzin są to m.in. atestowane wykładziny biurowe, wykładziny hotelowe i wykładziny w płytkach.
Pozostałe wykładziny są dostępne na zamówienie. Przybliżony czas oczekiwania na wykładziny „na zamówienie” wynosi 7-14 dni.

Wszystkie oferowane przez nas wykładziny posiadają niezbędne atesty,  certyfikaty oraz deklaracje zgodności od Producentów.

Wykładziny dowozimy bezpośrednio do Bydgoszczy i okolic oraz w każde inne miejsce w Polsce.

WYBIERZ SWOJĄ WYKŁADZINĘ

wykładziny flokowane Flotex Bydgoszcz dostępne od ręki wykładziny dywanowe Flotex Bydgoszcz dla biur wykładziny dywanowe Flotex Bydgoszcz dla firm

Wykładziny dywanowe FLOTEX Bydgoszcz

Wybór marki wykładzin dywanowych Flotex daje pewność najlepszej jakości. Trwałość materiałów wykorzystanych do produkcji Flotex-u ocenia się na kilkadziesiąt lat ciągłego, intensywnego użytkowania. Kupując tego typu wykładziny mają Państwo pewność, że zabezpieczone przy jej pomocy powierzchnie będą trwałe przez długi czas. Wykładziny dywanowe folokowane Flotex zostały zaprojektowane w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się brudu, kurzu i pyłu w obiektach użyteczności publicznej, typu: lotniska, szpitale, dworce. Wykładziny dywanowe Flotex daje to gwarancję, że w przypadku zastosowania wykładzin dywanowych flokowanych w biurze oszczędzą Państwo, z uwagi na niezwykle trwałą powierzchnię.

Zastosowanie flokowanych wykładzin Flotex daje firmie oszczędności związane z czyszczeniem powierzchni, gdyż zastosowanie wycieraczek obiektowych z tego materiału, sprawia, że brud zostaje na powierzchniach bliżej wejść i ciągów komunikacyjnych, a nie dostaje się do pomieszczeń biurowych. Zachęcamy do rozważenia zakupu wykładzin dywanowych Flotex , który opłaci się już po kilku miesiącach użytkowania. Wykładziny dywanowe Flotex, za takim wyborem przemawia także niesamowicie bogata gama wzorów i kolorów wykładziny dywanowe Flotex Bydgoszcz.

Faktura wykładzin dywanowych Flotex została zaprojektowana z myślą o trzech obszarach funkcjonowania instytucji użyteczności publicznej. Wykładziny dywanowe Flotex ,każdy z tych obszarów wymaga innego zabezpieczenia przed brudem. Wykładziny dywanowe Flotex w zależności od wielkości cząsteczek, które ma zatrzymywać wykładzina, charakteryzuje się ona inną przyczepnością i ścieralnością. Obszar najbliższy wejściu do budynku powinien być wyposażony w wykładzinę zatrzymującą największe cząsteczki błota i ziemi. Nie może on być zbyt mały. Zaleca się, aby miał on długość co najmniej 3 metrów.  Wymusi to wykonanie 4-5 kroków na wykładzinie. A zatem spowoduje starcie 4-5 krotnie większej ilości zanieczyszczeń niż w przypadku zwykłej wycieraczki jaką stosujemy w domach. Dlatego warto zastosować wykładziny dywanowe Flotex