Flokowana FLOTEX wykładzina dywanowa

produkty: wykładzinywykładziny dywanowe – Flotex wykładzina dywanowa

Wykładziny Flotex – krótko i na temat

Flotex jest aktualnie najlepszą wykładziną na świecie. Unikalna wykładzina  łączy  zalety takie jak: elastyczność, trwałość i trudnościeralność materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie proponuje wykładzina dywanowa Flotex. Flotex wykładzina dywanowa, która oferuje niesamowitą wytrzymałość i higienę, jest również całkowicie wodoodporna i zmywalna co dodatkowo podwyższa jej standard.

Flotex przedstawia rozwiązania podłogowe, które przede wszystkim są komfortowe i higieniczne, a dzięki temu pożądane w każdym  wnętrzu. Skuteczny system antybakteryjny Sanitized®, Flotex jest niezawodnym i trwałym  gwarantem wobec rozwoju bakterii nawet takich jak – MRSA i E-coli oraz roztoczy kurzu. Prezentujemy Państwu poniżej asortyment wykładzin dywanowych Flotex.

Colour Flotex wykladzina dywanowa
wkładzina flokowana do biur wykładziny do firm
wykladzina flokowana do biur - sprzedaz www.wykladziny-lavoro.pl Wykladziny dywanowe do firm
Wykladzina flokowana Flotex do firm

Flotex ColourFlotex LinearFlotex VisionFlotex SottsassFlotex PlanksFlotex TiborFlotex Van GoghFlotex CityscapeFlotex Vision Showtime

Co wyróżnia wykładziny Flotex od innych wykładzin dla firm?

Wykładzina flokowana Flotex w unikalny sposób łączy trwałość materiału trudno-ścieralnego z wygodą i ciepłem wykładzin dywanowych. To połączenie zalet, tak specyficznie ujęte w wykładzinach flokowanych Flotex sprawia, że są one wytrzymałe i higieniczne. Dodatkowo i co najważniejsze są wodoodporne i zmywalne. Tak więc Flotex jako jedna z nielicznych wykładzina dywanowa flokowana nadaje się praktycznie do każdego wnętrza.

Atrakcyjność wykładzin Flotex podnosi efektywny system antybakteryjny, który w tych wykładzinach flokowanych trwale zabezpiecza przed rozwojem bakterii. Ta cecha wykładziny dywanowej Flotex sprawia, że czyszczenie powierzchni można wykonywać zdecydowanie rzadziej niż na posadzkach tradycyjnych. Nie wszyscy wiedzą, że badania udowodniły antybakteryjne działanie wykładziny dywanowej flotex nawet wobec MRSA i E-coli, a także roztoczy i kurzu.

Flotex wykładzina dywanowa obiektowa

Wykładziny obiektowe, a w szczególności wykładziny flokowane Flotex cechuje bardzo duża odporność na ścieranie. Dzięki temu jako wykładzina do biur Flotex nadaje się szczególnie. Szeroka gama kolorów i zakresu przyczepności sprawia, że wykładzina Flotex do biur jest coraz częściej wybieranym przez inwestorów materiałem. Dla inwestorów wykładzina do biur Toruń istotną cechą jest wytrzymałość, a co za tym idzie trwałość wykładzin obiektowych Flotex.

Więcej na temat jakości Flotex-u

Więcej o właściwościach wykładzin dywanowych Flotex na stronie: Różne właściwości Flotex

Frazy kluczowe: wykladzina do biur Toruń, wykładzina folokowana flotex, wykładzina dywanowa, Bydgoszcz wykładziny.