Planks – wykładzina Flotex do biur

Produkty: wykładzinywykładziny dywanowewykładziny dywanowe Flotex

Flotex wykładzina dywanowa - Flotex Planks

 

Wykładzina Flotex do biur – Elegancja i styl w modułowym formacie

Modułowość to bardzo wyraźny trend wśród rozwiązań podłogowych, dlatego też Forbo stworzyło unikalną kolekcję Flotex Planks w formie paneli o wymiarach 100×25 cm. Taki format pozwala na wykreowanie wyjątkowych wzorów na podłodze. W ramach Flotex Planks znajdziemy 6 unikalnych wzorów, które można dowolnie łączyć oferując nieskończone możliwości w projektowaniu odpowiednie do każdego wnętrza.

111003 Flotex Seagrass tabletop  133007 Flotex Box cross tabletop  139003 Flotex Concrete tabletop

Flotex Seagrass                              Flotex Box cross                    Flotex Concret

 151002 Flotex Wood tabletop  145011 Flotex Lava tabletop  

Flotex Wood                                  Flotex Lava                                 Flotex Triad

 

Prezentowane wzory wykładziny Flotex do biur mogą Państwo obejrzeć w naturalnej postaci na wzornikach, które może Państwu zaprezentować nasz przedstawiciel. Zachęcamy do kontaktu, telefonicznego i osobistego. Nasz doradca korzystając z doświadczeń może podpowiedzieć Państwu optymalne rozwiązanie. Także koszt takiego rozwiązania może Państwa mile zaskoczyć, ponieważ korzystamy z bezpośredniej dystrybucji wykładzin dywanowych, a więc także najniższych cen, cen producentów. Wykładziny Flotex do biur stanowią znakomity produkt, który obięty jest gwarancją, z której najprawdopodobniej nie będziecie Państwo musieli korzystać, ponieważ jest to produkt znakomitej jakości, a jego trwałość wielokrotnie przekracza podane parametry.

Dysponujemy fotografiami z konkretnych obiektów, w których inwestorzy skorzystali z wykładzin Flotex zakupionych w naszej firmie. Nasz doradca może Państwu zaprezentować wyliczenia odpowiadające powierzchniom, które zostaną pokryte wykładziną w Państwa obiektach. Dla obiektów wielkopowierzchniowych możliwa jest negocjacja cen wykładzin oraz transportu i usług.

Doradca klienta: Roman Szubarga +48 604 104 766 (Bydgoszcz)