niezwykle wytrzymałe i eleganckie wykładziny dywanowe foltex
PVC wykładziny w rolce, wykładziny PVC w płytkach, bogata kolorystyka i wzornictwo naturalnego drewna, szkła, kamienia, metalu, wykładziny PCV, heterogeniczne wykładziny PVC,
marmoleum linoleum
systemy mat wejściowych
Wykładziny do firm - płytki LVT, wykładzina Flotex do biur

Oferujemy wykładziny dywanowe, w tym niezrównany Flotex, a także wykładziny PVC, Marmoleum i Linoleum oraz systemy mat wejściowych

Przegląd typów -wykładziny Flotex dla firm

Wykładziny dywanowe
Łączą w sobie zalety dywanów: miękkość, przytulny klimat, kolorystykę z zaletami wykładzin stosowanych w biurach i firmach, czyli miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Szczególnie znane i cenione to wykładziny flokowane Flotex, wykładziny dywanowe Balsan, wykładziny do biur z serii Tessera, Tarkett wykładziny do firm.

Wykładziny PVC dostępne są w rolce oraz w płytkach o wzornictwie naturalnego drewna, kamienia, metalu czy też szkła. Wykładziny PCV w rolce znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach aplikacji, m.in. w służbie zdrowia, placówkach edukacyjnych, handlowych oraz w biurach. Znakomite i proste w montażu płytki PVC można stosować w wielu miejscach, gdzie szczególną potrzebą jest nienaganna czystość i łatwość utrzymania.

wykładziny typu linoleum, marmoleum

Wycieraczki obiektowe i systemy mat wejściowych

systemy mat wejściowych

Wykładziny: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław. W tych wszystkich miejscowościach jesteśmy w stanie pomóc Państwu od ręki, w doborze wykładziny dywanowej flokowanej flotex.