Wykładziny Desso Tarkett

produkty: wykładzinywykładziny dywanowe – wykładziny dywanowe Tarkett

Komfort i elegancja z wykładziną  dywanową Tarkett

Wykładzina Desso w rolkach od czołowego producenta

Firma Desso, wiodący europejski producent wykładzin, wprowadza na rynek nową kolekcję Essence. Nowa linia płytek wykładzinowych składająca się ze wzorów Essence, Essence Stripe i Essence Maze to solidne i wytrzymałe produkty biznesowe, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Trzy charakterystyczne wzory i wyraziste kolorowe linie dostępne w kolekcji Essence zapewniają szeroki zakres możliwości projektowych.

Kolekcja Essence to połączenie geometrycznych bloków, liniowych wzorów i dopasowanych jednolitych kolorów, które wyjątkowo dobrze sprawdza się w licznych komercyjnych zastosowaniach takich jak biura, szkoły czy placówki opieki zdrowotnej. Wykładzina Desso w rolkach doskonale nadaje się do zabezpieczenie powłok i powierzchni o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Doskonałe wzornictwo

Dyrektor operacyjny Desso Alexander Collot d’Escury: „W Desso u podstaw strategii innowacji zawsze leży piękne wzornictwo. Tej cechy z pewnością nie można odmówić nowej kolekcji Essence, która jednocześnie jest dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach. To doskonały przykład unikatowej kompozycji wartości, którą chcemy oferować naszym klientom”.

Zobacz jak prezentuje się wykładzina Desso w rolkach oraz wykładziny dywanowe Desso w płytkach.

Szeroka paleta kolorów

Kolor to kluczowy aspekt kolekcji Essence. Teraz, dzięki rozszerzeniu dotychczasowej kolorystyki linii Essence do 24 barw, dajemy naszym klientom jeszcze więcej możliwości i większą różnorodność potencjalnych rozwiązań. Dostępna linia kolorów składa się z różnych odcieni szarości i antracytu, gamy barw niebieskich oraz grupy naturalnych brązów i beżów. Paletę uzupełniają kolory bardziej ekspresyjne, takie jak czerwony, pomarańczowy, fioletowy, żółty i zielony.

Nieskończone możliwości projektowe

Wartość dodaną kolekcji Essence stanowi również duży potencjał wzorniczy naturalnie wynikający z charakteru produktów Essence Stripe i Essence Maze. Wzory wykładzin Essence Stripe powstają z połączenia dwóch kolorów z palety Essence w formie wesołego układu liniowego. Essence Maze to z kolei płytki wykładzinowe z geometrycznymi wzorami ułożonymi z różnych pól i kwadratów, które można montować w dowolnej kolejności. Podstawowe antracyty, szarości i beże są przełamywane intensywnymi kolorami, takimi jak czerwony, pomarańczowy, niebieski i fioletowy. Każdy kolor można łączyć z jednym lub dwoma kolorami z linii Essence, uzyskując nieskończenie wiele możliwości tworzenia kreatywnych projektów pokryć podłogowych.

Dodatkowe cechy

Oprócz standardowego podłoża, wykładziny z kolekcji Essence mogą być również osadzone na unikatowym podłożu SoundMaster®, które zapewnia tłumienie dźwięku uderzeń (ΔLw) średnio o 10 decybeli (dB) lepsze w porównaniu z wartością standardową. Podłoże to charakteryzuje się także lepszymi właściwościami (nawet do 60%) w zakresie pochłaniania dźwięków (αw) w porównaniu z wykładzinami o standardowej konstrukcji.

Główne rodzaje wykładzin Tarkett Desso

wykładzina Tarkett w płytkach

wykładzina Essence Desso w rolkach